Dr.Coffee C11 - idealne połączenie ceny i jakości

Dr.Coffee C11 - idealne połączenie ceny i jakości

Czy lubisz pić kawę?

Ale twój ekspres do kawy już nie przygotowuje jej tak, jak kiedyś, a smak nawet najlepszej kawy nie sprawia ci już przyjemności?

W takim razie musisz poznać naszą ofertę! Nasze ekspresy do kawy Dr.Coffee C11 to idealne połączenie ceny i jakości w jednym urządzeniu. Jeśli chcesz oszczędzać na cenie, ale nie chcesz rezygnować z jakości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. 

Dr.Coffee to ambitna marka i producent sprzętu AGD z 20-letnią historią.

LS Coffee to młoda firma z doskonałą reputacją, działająca na polskim rynku już od ponad 2 lat. Dla nas priorytetem jest dostarczanie komfortu i jakości w każdej filiżance twojej kawy.

LS Coffee oferuje wynajem ekspresów do kawy marki Dr.Coffee, więc nie musisz od razu kupować ekspresu. Płacisz tylko za wynajem ekspresu i 4 kilogramy wysokiej jakości świeżo palonej kawy już od 17,5 złotych dziennie. A po 2 latach wynajmu możesz wykupić swój ekspres za 99 złotych. Oznacza to, że dostajesz swój własny ekspres do kawy za cenę jednej filiżanki cappuccino. 

Zespół LS Coffee jest zawsze dostępny i chętnie opowie o ekspresach do kawy marki Dr.Coffee, oraz zapewni wszelkie wsparcie techniczne. 

Zadzwoń do nas już teraz +48 517 330 600

 

Powrót do blogu