Dzięki ofercie wypożyczalni ekspresów LS COFFEE możesz cieszyć się wysokiej jakości kawą w pracy bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć wynajem i podnieść jakość kawy w biurze!

Rozwiązanie dla małych przestrzeni

Dla biur zatrudniających do 15 pracowników oferujemy modele H2 i C11. Te modele są dostarczane z miesięczną opłatą za wynajem, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wspaniałą kawą w pracy. Dodatkowo nasi specjaliści z LS COFFEE zapewnią serwis i konserwację przez cały okres wynajmu. Po zakończeniu najmu można wykupić wypożyczony model za jedyne 99 zł.

Rozwiązanie dla średnich biur

Dla biur, zatrudniających do 50 pracowników, oferujemy modele F10 oraz F11. Modele te wyposażone są w jeszcze większą ilość kawy i usług. Otrzymasz również serwis i konserwację od naszych specjalistów LS COFFEE. Dodatkowo na życzenie, dostępna jest usługa podłączenia telemetrii.

Rozwiązanie dla dużych biur

Oferujemy wynajem świetnych ekspresów do kawy dla biur z ponad 100 pracownikami. Nasza oferta obejmuje model Coffeebar, który doskonale sprawdzi się w takiej liczbie osób. Funkcjonalność tego ekspresu do kawy nie zna granic. Jest możliwość oraz przygotowania napojów czekoladowych. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Doradcy

Polska kawa palona Premium dla Ciebie

Oprócz naszych usług wynajmu, oferujemy również szeroki wybór wysokiej jakości ziaren kawy, syropów i akcesoriów, które uzupełnią Twój ekspres i wzbogacą doznania klientów. Od bogatych, odważnych mieszanek espresso po słodkie i kremowe napoje smakowe, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoi klienci wracali po więcej.

Więcej

Nie zadowalaj się kawą niskiej jakości. Z LS Coffee zacznij serwować najlepszą kawę w mieście. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i/lub poprosić o wycenę.