Ekspres do kawy to sprzęt AGD czy inwestycja?

Ekspres do kawy to sprzęt AGD czy inwestycja?

Ekspres do kawy - to po prostu sprzęt AGD czy opłacalna inwestycja?

Jeśli spojrzymy na zakup ekspresu jako wyposażenie do przygotowywania napojów, płacąc za nią całą kwotę od razu, wraz z specjalnymi środkami do czyszczenia które kosztują prawie tyle co połowa ekspresu, plus będziecie ciągle musieli kupować kawę, której ceny rosną z miesiąca na miesiąc, to ekspres stanie się tylko kolejnym sprzętem AGD.


A jeśli rozważymy opcję wynajmu ekspresu do kawy z możliwością z możliwością jego wykupienia dopiero po 2 latach za jedyne 99 złotych, przy czym nie ma potrzeby tracić dodatkowego czasu na szukanie, zamówienie i dostawę środków do czyszczenia (Polecamy tylko sprawdzone marki w normalnej cenie), a cena waszej kawy będzie zawsze taka sama przez cały okres dzierżawy? Wtedy ekspres będzie już uważany nie tylko za urządzenie, ale za opłacalną inwestycję. Otrzymujecie ekspres do kawy, usługi serwisowe, regularne dostawy świeżej kawy ziarnistej i po 2 latach zabieracie wasz ekspres za jedyne 99 złotych.

Koszt wynajmu z kawą dziennie wynosi nie więcej niż cena jednej filiżanki cappuccino w kawiarni. To prosta matematyka, proste rozwiązanie, opłacalna inwestycja - wynajem ekspresów do kawy od LS Coffee.


Dowiedz się więcej pod adresem sales@lscoffee.pl.

Powrót do blogu