Oszczędzaj swój czas!

Oszczędzaj swój czas!

Oszczędzaj swój czas!

Jeśli masz ekspres do kawy w domu, wiesz, że trzeba go regularnie czyścić, w przeciwnym razie kawa w Twojej filiżance może być niesmaczna lub wręcz niebezpieczna dla zdrowia. Na ścianach młynka do kawy, zbiornika na wodę i innych elementach gromadzą się bakterie, które mogą poważnie wpłynąć na bezpieczeństwo Twojego zdrowia. Dodatkowo woda, którą wlewasz do ekspresu do kawy, tworzy kamień, co oznacza, że pewnego dnia możesz się obudzić i chcieć wypić ulubioną kawę, a Twój ekspres do kawy odmówi posłuszeństwa.

Oczywiście, można samodzielnie poświęcić czas na naprawę, ale są sytuacje, gdy samodzielna naprawa i czyszczenie ekspresu do kawy jest niemożliwe. Albo masz ważniejsze sprawy do załatwienia niż poświęcanie czasu na serwis ekspresu do kawy.

LS Coffee ma kwalifikacje i doświadczenie w naprawie ekspresów do kawy różnych marek. Wiemy, jak szybko przywrócić Twojemu ekspresowi czystość i naprawić wszystkie jego elementy, aby działał bez zarzutu. LS Coffee zajmuje się serwisem i naprawą nie tylko domowych ekspresów do kawy, ale także zaawansowanego sprzętu do kawiarni, barów i restauracji.

Śmiało możesz nam powierzyć swojego ekspresu do kawy, zadbaszmy o to, aby wrócił do Ciebie gotowy do pracy i zaparzał jedynie najlepszą kawę.

Nasi specjaliści serwisowi czekają na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Adres: Łódż, ul. Skwerowa 6/8, lokal 13

Nr do kontaktu w sprawie naprawy/serwisu: +48 517 330 600

e-mail: sales@lscoffee.pl

Powrót do blogu